Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Puławy

Prasówki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede każdym stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób dopiero realizujących swoją historię na aktualnym sektorze jak także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny zysk na więc są mniejsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest także dużo intuicyjny i ufny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z ogromnym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest skłonna właśnie z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując stanowi obecne handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o wiele atrakcyjniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej związki nie mają pewnych ram czasowych. Mogą zatem zostać zawieszone w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i małymi pozycjami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji jest także dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Należą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi dużo popularne. W końcu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w końcu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykonywać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układzie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Odnosi się to przecież z pobraniem prowizji. Rzeczywiście stanowi obecne powiązane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty robi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z jakiejś transakcji lub z jakichś 10 USD, w relacje z tego, która z opłat jest cenniejsza.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który stanowią stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najważniejszych korzyści Monfex są niskie ceny i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu także przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Wynosi on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji i pozostałych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Podaje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład zawierany jest między giełdą i posiadaczami i przynosi się do spekulacji przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian udzielane są z nowej części. Wysokość danego biznesu jest przecież ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do poważnych zysków, należy jednak pamiętać, iż handel przy zachowaniu dźwigni postępuje w dwie strony. To może spowodować szybkie sukcesy, ale także także ogromne straty. Stąd też niezbędny jest naturalny rozsądek i wykorzystywanie dźwigni dobrej do gustu posiadanej już myśli i nauce.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dosyć bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób jak również technika stosowana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyznę przechowywany istnieje w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Konsument posiadasz dojazd do raportów i wyciągów z konta w jakimkolwiek momencie. W każdej chwili możesz także się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i pomoce swoich kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla klienta może żyć jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu wiedzy i nauki gracza. A przed rozpoczęciem gry reklamuje się dokładne zapoznanie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem jest jeszcze możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych a do bloga zawierającego aktualne wieści z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs podstawy jest atrakcyjny i nietrudny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu wyraża się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie zlokalizowane są bieżące informacje dotyczące salda oraz zysku, a i strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz szczególnie podstawowym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są artykuły na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza również na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z obecnego stopnia widoczna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Zasoby” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest właściwą polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona dostępna, intuicyjna i otwarta zarówno dla początkujących jak również mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zlecenia w każdej chwili. Godnym uwagi jest także niewątpliwie aspekt, że dla odbiorców jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu jest także przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną funkcję odgrywa i dobre przystąpienie do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie poziomu swoich sztuk w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem także niezwykle odpowiednią oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję ustroju na przeprowadzane operacje także wysoką pierwszą i łatwy dojazd do tematów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej element każdy może bez kłopotu znaleźć na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments